Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dnb. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dnb. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 9 czerwca 2011

Nocna sesja na warszawskiej plaży

Już niedługo po praskiej stronie Wisły odbędzie się niezłe bunga bunga.
Synkopy i głębokie bassy pobudzą układ nerwowy do ekwilibrystyki tanecznej, a moje struchlałe ciało co 10 minut będzie łapało kolkę. Te charakterystyczne doznania towarzyszą mi zawsze na drum and bass-owych imprezach :-)

22.06.2011 - bukem in session w La Playa

To właściwie powtórka sprzed dwóch lat, ale i w tym roku tego nie opuszcze :)

LTJ Bukem (Danny Williamson) to mój faworyt w atmosferycznej odmianie dnb, natomiast La Playa (http://www.laplaya.pl/) w kategorii taneczno/alkoholowa miejscówka Stolicy (i chyba nie tylko).
Bilecik już zakupiony, wiec pozostaje odliczać dni.
Jeśli ktoś się wybiera niech da znak!


Poniżej video z imprezy w duecie z MC Conrad (Conrad Thompson)




A tutaj typowo klimatyczna-lejzi-niedzielna autorska nutka z albumu Journey Inwards:

LTJ Bukem - Watercolours

czwartek, 7 stycznia 2010

drum and base in your face!

TATW 300 w Moskwie, TOP20 ASOT, AvB Yearmix 2009, ...od takiego przesytu przychodzi chwila transowego przejedzenia. To jest czas na przypomnienie sobie o tym, że są przecież inne gatunki, które równie mocno oddziałują na emocje. Po świątecznym imprezowaniu przychodzi chęć odsapnięcia muzycznie. W takich momentach najlepiej sprawdzają się u mnie nie żadne czilałty czy lounge, a właśnie coś co się opisuje mianem atmospheric dnb. DNB mniej więcej każdy wie co to jest, lub przynajmniej słyszał (a jak nie wie to se wpisze w jutjuba i sobie uświadomi :). Na forum dnb.pl jest temat, w którym ludziki umieszczają sety w tym klimacie. Kompozycje znakomicie sprawdzają się teraz, podczas podróży komunikacją miejską, kiedy całe miasto zasypane jest białym mroźnym pyłem :)
Jeśli chodzi o tej rodzaj mam mnóstwo faworytów, ale dzisiaj decyduję się na:

Adam F - The Tree knows Everything

Głosu użycza wokalistka Everything But The Girl - Tracey Thorn. Adam Fenton natomiast przerzucił się na hip-hop, wiec powtórkę przekozackiego albumu jakim jest Colours możemy sobie chyba podarować...


Zachęcam do subskrybcji bloga jak i komentarzy.
.